| Toepassing | Openlucht LEIDENE Vertoning/Verlichting, Openlucht |
|---|---|
| spelden | 4p, 5P, 1P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Voordeel | lange duur en hoge betrouwbaarheid |
| Garantie | 12 maand |
| Schakelaartype | schroef/draad de slotstop, paneel zet op, soldeert |
| Toepassing | macht |
|---|---|
| spelden | 19P |
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Geschatte stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-102 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | -20℃~+85℃ |
| Duurzaamheid (de Stop/sluit af) | 500 keer |
| Waterdicht Niveau | IP68 |
| Speldenwaaier | 3 speld |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| spelden | 12pin |
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Geschatte Stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Beveiligingsniveau | IP67/IP68 |
|---|---|
| Verbindende wijze | De schroef verbindt |
| Werkend Voltage | 300V |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 80°C |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Type | DIN |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Waterdicht tarief | IP67 |
| Materiaal | PA66+GF |
| Speld | 2p, 3p, 4p, 5p, 6p, 7p, 8p, 12p, 14p |
| Temperatuurwaaier | -40°C +80°C |
|---|---|
| IP Graad | IP67 |
| Spelden | 4p, 5P, 3P, 8P, 6P |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Codetype | A/B/C/D |
| Pin Number | 2/ 3 4 5 7 8 9 12/14/15/17/19 |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Schakelaar Shell | Vernikkeld |
| Naam van het product | M8 maak Schakelaar waterdicht |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+105℃ |
| Richtlijn | Richtlijn |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |