| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Nominale spanning | 250V-600V |
|---|---|
| Nr. Van contac | 4pin- 19pin |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF30% |
| Kleur | Zilver |
| contacteer het lichaam | keur hoogwaardig koper goed |
| Modelnummer | M12 y-type schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Speld | 4 5 6pin |
| Omgevingstemperatuur | -20℃ ~ +80℃ |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Verrichtingscycli | > 800 |
| Schakelaarseriesm23 schakelaars | M23 schakelaars |
| Schakelaarcontacten | Messing met Geplateerd Goud |
| spelden | 6pin 9pin 12pin 19pin 16pin |
|---|---|
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Nominale spanning | 150V |
| Contactmateriaal | Messing, geplateerd Goud |
| Schakelaarontwerp | m12 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabeldiameter | 4 mm 8 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 2 speld |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Contactspeld | speld 5 |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Geschat IP | IP67 |
| Toepassing | Industrieel, Mobiel Automatiseringsmateriaal |
| Modelnummer | 7/8 Schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Macht, leiden, Elektromateriaal |
| Productnaam | Elektroschakelaar |
| Overmold | Transparante TPU |
| Tussenvoegsel | TPU+GF |
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 M23 |
|---|---|
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Se |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |