| Type | L20 maak schakelaar waterdicht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Contacten | 3Pins |
| Materiaal | PA66+GF |
| IP Classificatie | IP68 |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| spelden | 19P |
| Waterdicht Tarief | IP67 |
| Geschatte Stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Koppelen | Koppeling met schroefdraad |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Shell-materiaal | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500 keer |
| Materiaal invoegen | PA66+%30GF |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | Assemblageschakelaar |
| IP Classificatie | IP67 |
| Polen | 4pins |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Polen | 5P |
| Sluitensysteem | schroef 7/8“ - 16UNF |
| Modelnummer | M5 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Type | vormende schakelaarkabel |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| schakelaarnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | gevormde schakelaar |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Contacten | 5p |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Verrichtingscycli | > 800 |
| Schakelaarreeks | M23 schakelaars |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd Goud |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Draadmaat | 24-20AWG |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+105℃ |
| schakelaarterminal | Fosfoorbrons |
| IP Classificatie | IP67 |
| Kabel Buitendiameter | 4.08.0mm |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 5A |
| Voltageclassificatie | 250V |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+105℃ |
| Schakelaar Shell | Vernikkeld |