| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Connectortype | Solderen |
| Nominale stroom | 1.5A-4A |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Aantal kernen | 3/4/5/6/8 pin |
| spelden | 2p 3p 4p 5p 6p 7p 8p 12p 14p 19p 24p |
|---|---|
| Koppeling | Ingepaste koppeling |
| Shell Materials | De zinklegeringen met nikelplated |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Geslacht | mannetje en wijfje, mannetje en wijfje |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-10 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 spelden |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 |
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Sensor of |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
| Contactmanier | schroef |
| Gender | Male Female |
|---|---|
| Product Name | Rigoal M23 connector male and female 19 pin 623T flange type panel IP67 waterproof assembly panel mount connector |
| Coupling Nut/screw | Brass With Nickel Plated |
| Certificate | CE/ROHS/IP67/REACH/IP68 |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Waterproof Rating | IP67, IP68 |
|---|---|
| Contact Way | Screw |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Type | M Series |
| Gender | Male Female |
| Nominale spanning | 250V |
|---|---|
| Contactmateriaal | Messing, geplateerd goud |
| Schakelaartype | Mannelijke vrouwelijke Terminals |
| Temperatuurwaaier | -40℃ aan +95℃ |
| Waterdicht tarief | IP67 |