| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte Stroom | 4A/2A/1.5A |
| kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| Toepassing | Automobiel, Industrieel |
|---|---|
| Materiaal | pvc of tpu |
| Schakelaartype | M12 aan klep |
| Spelden | 3 4 5 6 8 12pin |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |
| Modelnummer | M5 |
|---|---|
| spelden | 3P |
| Geslacht | Mannetje |
| Type | kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Werkende temperatuur | -30°C~105°C |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal van schakelaar | CuZn PA66 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte stroom | 4A/2A/1.5A |
| Kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Huisvestingsmateriaal | PA66 |
| Kabelmateriaal | Pvc |
| Shell Material | koper/Zink |
|---|---|
| Kernmateriaal | PA |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | Fosfoorkoper |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| Contacten | 6pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | paneelschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |