| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Waterdichte kwaliteit | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Verbindingswijze | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Geslacht | Man vrouw |
| Modelnummer | M5 |
|---|---|
| spelden | 4p |
| Geslacht | Wijfje |
| Type | kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaaraantal | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| spelden | 8pins |
| Kleur | zwart |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| M12 stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| M12 voltage | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| M12 codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Materiaal van D-SUBschakelaar | CuZn PA66 |
| schakelaarnaam | M16 zet het paneel schakelaar op |
|---|---|
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24pins |
| Productnaam | M12 de Code die van D Waterdichte Kabel vormen |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Grootte | M16 assemblageschakelaar |
|---|---|
| Couping | Het ingepaste couping |
| Terminination | Soldeersel |
| Bijvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Shell-materiaal | Zi/Cu met nikelplate PA66+GF20% |