| Contacten | 9Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Polen | 6P |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | het flenspaneel zet op |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Modelnummer | M5 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Type | vormende schakelaarkabel |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal |
| Modelnummer | USB3.0 |
| Type | USB |
| Toepassing | Audio & Video/Gegevens/Automobiel |
| Partnermodel | sp1312 |
|---|---|
| Aantal contact | 3p |
| IP classificatie | IP68 |
| Geslacht | wijfje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 4A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+30%GF |
| Waterdichte graad | IP67 |
| Certificering | CE ROHs |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |