| Productnaam | M5 3pin/4pin vormden waterdichte schakelaarkabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Contacten | 3 4 spelden |
| Contactmanier | schroef |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Huisvestingsmateriaal | PA66 |
| Kabelmateriaal | Pvc |
| Schakelaar | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
|---|---|
| Type | DIN |
| Beëindiging | Het solderen |
| Modelnummer | vrouwelijke solenoïdeklep |
| Toepassing | Automobiel |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Testvoltage | 1500V |
| Shell | Nylon PA66-Brandweerstand v-0 |
| Modelnummer | 2-12 speld |
| Kabelmaat | Per uw vereiste |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | Assemblageschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Spelden | 4p, 3P, 2P, 2pin 3pin 4pin |
|---|---|
| Nominale spanning | 500/300V |
| Kleur | zwart |
| temperatuurwaaier | -40~+105℃ |
| kabeldiameter | ≤9mm |
| Contacten | 6.7.9.12 .17.19pins |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Shell Material | Koper/Zink |
| Modelnummer | M5 |
|---|---|
| Polen | 4p |
| Geslacht | Mannetje |
| Type | gevormde kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Naam | M16 8 Pin Connector |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP67 |
| spelden | 4p, 8P, 4pin 8pin |