| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 7/8 assemblage |
| Toepassing | Audio & Video |
| Nominale spanning | 300V |
| IP Graad | ip67 |
| Modeltype | M5 vormende schakelaar |
|---|---|
| Polen | 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Schakelaartype | M5 vormende schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 4p |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Oosters | Rechte hoek en rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Modelnummer | 7/8P-P/S |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p, 5P, 3P |
| Gecodeerd | A |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | Een Code |
| Polen | 8pins |
| De draad holt uit | AWG24-AWG26 |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Type | Adapter, DIN |
| Materiaal | PA66 |
| Productnaam | Mannelijke Vrouwelijke Waterdichte fietsschakelaar |
| schakelaartype | M5 Vormende Schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 4P |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Oosters | Rechte hoek en rechtstreeks |
| Geschatte stroom | 1A |
| Schakelaartype | M5 zet het paneel schakelaar op |
|---|---|
| Contacten | 3p 4p |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |