| spelden | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Beëindiging | Het plooien of Soldeersel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Het koppelen cyclus | 500 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 5 |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte Stroom | 4A/2A/1.5A |
| kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| Pins | 19 pin |
|---|---|
| Contact Resistance | ≤5MΩ |
| Seal / O-ring | FKM or NBR |
| Product Name | Rigoal M23 Connector Male/Female 19-pin 623T flanged signal IP67 Waterproof assembly panel mount connector |
| Insulation Resistance | ≥ 100M Ω |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 2P |
| productnaam | M8 assemblageschakelaar |
| De diameter van de golfplaatmond | 2.0mm |
| Toepassing | Audio & Video |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Fuction | Maak waterdicht |
| Beëindiging | De golfplaat, overmoulded op kabel |
| Het koppelen cyclus | 500 keer |
| Productnaam | De waterdichte schakelaar van UCU |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| aantal contacten | 2poles |
| Schakelaartype | zonder SR |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M23 assemblageschakelaar |
| Toepassing | Automobiel, Macht |
| Spelden | 9PIN |
| Geschatte stroom | 16*8A/3*10A |
| Temperatuurwaaier | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Materiaal | PA66 nylon UL94V-0 |
| classificatie | 110V / 5A |