| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Geschatte Temperatuur | -40°C ~ + 80°C |
|---|---|
| Draadmaat | 0.14mm2 (AWG 26) |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤6mΩ |
| Contactenplateren | Au (Goud) |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | 30v |
| Schakelaartype | M16 Assemblagestop |
| IP Classificatie | IP67 |
| ModelNumber | M16 stop |
| Modelnummer | 923 |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Macht |
| spelden | 6P |
| Beëindiging | soldeersel |
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Schakelaartype | Schroef |
| Aanpasbaar | Kan worden toegepast bij omgevingstemperatuur -25-85°C |
|---|---|
| Installatiestijl rechte inzet | Installatiestijl rechte inzet |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| M12-kabel voor het vormen van verbindingen | Modelnummer |
| Merken | Rigoalconnector ((RG) |
| spelden | 4p, 3P, 2P, 2pin 3pin 4pin |
|---|---|
| Nominale spanning | 500/300V |
| Kleur | Zwart |
| Temperatuurwaaier | -40~+105℃ |
| kabeldiameter | ≤9mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | geleide waterdichte schakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Materiaal | Pvc |
| Schakelaartype | Adapter |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 2P |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |