| Speldaantal | 2 3 4 5 6 8 12pin |
|---|---|
| Gecodeerd | A/B/D/X |
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+30%GF |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -30°C~105°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sluitensysteem | Schroef |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | Assemblageschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Minimaal /Maximum | -25°C +85°C |
|---|---|
| Spelden | 16p, 4p, 5P, 12p, 1P, 7P, 9P, 3P, 2P |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Voltageclassificatie | 60V |
| metaalmateriaal | koper |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | het vierkante paneel zet op |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Shell Material | Koper/Zink |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Materiaal invoegen | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte Stroom | 4A/2A/1.5A |
| Kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| D-SUB Speld | speld 9 15 |
|---|---|
| M12 speld | speld 2 3 4 5 8 12 17 |
| M12 codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Materiaal van D-SUBschakelaar | CuZn PA66 |