| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 5 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | 7/8 paneel zet op |
| Schakelaartype | Schroef |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | 7/8 paneel zet op |
| Schakelaartype | Schroef |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 8 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Schakelaartype | Schroef |
| Geschat IP | IP67 |
| Polen | 2pin 3pin 4pin 5pin 6pin 7pin 8pin 9pin |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 3A, 5A, 13A |
| tariefvoltage | 250V |
| IP classificatie | IP68 |
| Tempereturewaaier | -25°C~+85°C |
| Productnaam | De waterdichte schakelaar van UCU |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| aantal contacten | 2.3.4.5 .6.7.9pins |
| Schakelaartype | zonder SR |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Toepassing | LEIDENE straatlantaarnmodule |
|---|---|
| pinnen | 2P |
| Waterdicht niveau | IP67 |
| Voltageclassificatie | 250V |
| Type | ADAPTER |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| spelden | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Beëindiging | Het plooien of Soldeersel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Het koppelen cyclus | 500 |
| spelden | 4p, 3P, 2P, 2pin 3pin 4pin |
|---|---|
| Nominale spanning | 500/300V |
| Kleur | Zwart |
| TEMPERATUURwaaier | -40~+105℃ |
| Kabeldiameter | ≤9mm |