| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Huisvestingsmateriaal | PA66 |
| KABELmateriaal | Pvc |
| Type | Adapter, gevormd/paneelmontage/assemblage |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | Rj45 waterdichte aansluiting |
| kat | CAT5e/CAT6a |
| Type | Adapter, gevormd/paneelmontage/assemblage |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | Rj45 waterdichte aansluiting |
| kat | CAT5e/CAT6a |
| Type | Adapter, gevormde/paneelmontage/assemblage/gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | M12 naar RJ45 waterdichte connector |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C~105°C |
| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 2P |
|---|---|
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| Waaier van de kabel de buitendiameter | 46.5mm |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Productgeslacht | Wijfje en mannetje |
| Polen | 2P |
| Type | gebiedsassemblage |
| Contacten | 8pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Polen | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP niveau | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Spelden | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarnaam | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP Classificatie | IP65 |
| Geslacht | Wijfje |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Schakelaartype | Duwsluiten |