| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 2 speld |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen duurzaamheid | ≥500 |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| spelden | 3 4 5 6 8pin |
| IP graad | IP67/68 |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
|---|---|
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Contactmanier | Soldeersel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Modelnummer | M12 vormende kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Materiaal invoegen | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte Stroom | 4A/2A/1.5A |
| Kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | Het Comité zet op |
| Contacten | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
| Geslacht | Mannetje |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8P8C |
| Omgevingstemperatuur | -20°C~+80°C |
| Schakelaarcontacten | Fosfoorbrons met geplateerd goud |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12X-8P |
| Sollicitatie | Stroom |
| pinnen | 8P |
| Waterdicht tarief | IP67 |