| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte stroom | 4A |
| Kabellengte | volgens klantenvereiste |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | M12-RJ45 schakelaar |
| Type | Gevormde RJ45, |
| Toepassing | Ethernet |
| Schakelaartype | het wijfje van m12 4pin |
|---|---|
| Gebruik | Automatisering |
| Kleur | Blauw |
| Nominale spanning | 60V |
| Garantie | 12 maanden |
| Schakelaartype | de speldwijfje van m12 17 |
|---|---|
| Gebruik | Automatisering |
| Kleur | Zwart |
| Nominale spanning | 60V |
| Garantie | 12 maanden |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M5 Schakelaar |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, industrieel, leiden, elektro |
| spelden | 4p, 5P, 3P |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 7/8 assemblage |
| Toepassing | Audio & Video |
| Nominale spanning | 300V |
| IP Graad | ip67 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 |
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Sensor of |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
| Contactmanier | schroef |
| Modelnummer | DE WATERDICHTE SCHAKELAAR VAN SP11 SP13 SP17 SP21 SP29 |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, Sensor, Automotion |
| Productnaam | de schakelaar SP1 13 17 21 29 water bestand 2 3 4 5 7 8 9 speldt c |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Beëindiging | Schroef/soldeersel/golfplaat |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |