| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Contactspeld | 12 Pin Wire To Wire |
| Verbindend Model | schroefsluiten |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 2P |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Schakelaarontwerp | m12 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabeldiameter | 4 mm 8 mm |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Beschrijving | M5 vormde rechtstreeks waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Type | M5 Kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Over--vormt | TPU |
| Contact | Fosfoorbrons |
| aantal contacten | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Productnaam | 4pins vrouwelijke M8 gevormde schakelaarkabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-102 |
| Contacten | 3,4,5,6 8 12pins zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| spelden | 19P |
| Waterdicht Tarief | IP67 |
| Geschatte Stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-102 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |