| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Sensor/Automotief |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Kleur | Zwart, metalen |
| Product Name | M12 kopverbinding |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Connectortype | Solderen |
| Nominale stroom | 1.5A-4A |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Aantal kernen | 3/4/5/6/8 pin |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Geslacht | Man, vrouw |
|---|---|
| Materiaal | PVC;PUR;Cuzn;TPU |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Nominale stroom | 1.5-4A |
| Pin | 3,4,5,6,8 |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 25℃~+90℃/-20 - 40℃~+80℃ |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Beveiliging | Niet beschikbaar |
| Naam van het product | Waterdichte Cirkel de Schakelaarkabel van M12 |
|---|---|
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Aantal Contacten | 2-17 speld |
| Nominale spanning | 30-250V |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
|---|---|
| Merknaam | RIGOAL |
| Modelnummer | M5 Schakelaar |
| Type | DIN |
| Toepassing | Automobiel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Modelnummer | M12 vormende kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |