| Sollicitatie | Automobiel |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 1,5A, 3A, 4A, 1,5-4A |
| Nominale spanning | 60V, 30-60V |
| Geslacht | Man/vrouw |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Codering | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Soldeer/Pcb/Met draad |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Type | Voorslot; Achterslot |
| Kern | 8P8C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP68; IP67 |
| Norm | Cat5e; Cat6a |
| Reeks | Het Comité zet op |
| Geslacht | Wijfje |
| Plaats van herkomst | shenzhen, China |
|---|---|
| Modelnummer | m8 het paneel zet, PCB op |
| Toepassing | Automobiel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Geschatte stroom | 3A 1A |