| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |
| Polen | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP niveau | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Modelnummer | M5 |
|---|---|
| spelden | 4p |
| Geslacht | Wijfje |
| Type | kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| AANTAL CONTACTEN | 3 / Speld 4/5/6/7/8/12/14/24 |
|---|---|
| Kabeltype | M16 assemblageschakelaar |
| Geschatte Stroom | 3A / 5A/7A/10A |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |
| Certificaat | CE ROHS ISO |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| spelden | 12pin |
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Geschatte Stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| Productnaam | m12 t-type assemblageschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |