| Modelnummer | 7/8 Comité die waterdichte schakelaar opzetten |
|---|---|
| Toepassing | Macht, Automobiel |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beëindigingsmethode | Schroef |
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | geleide waterdichte schakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Materiaal | Pvc |
| Schakelaartype | Adapter |
| Naam van het product | 8 pin waterdichte gevormde stekker met kabel M12 aansluiting |
|---|---|
| Modelnummer | M12 waterdicht aansluiting met 8 pinnen |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | Assemblageschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Toepassing | macht |
|---|---|
| spelden | 19P |
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Geschatte stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Speld | 3 / Speld 4/5/6/8 |
|---|---|
| Nominale spanning | 60V voor 3/4/5/6 speld, 30V voor speld 8 |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Richting | Hoekig rechtstreeks/ |
| Certificaat | Ce RoHS ISO9001 |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Productnaam | M12 aan de Schakelaarkabel van de Solenoïdewaarde |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Sensor, Automotion |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met Geplateerd Goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Teperaturewaaier | -25℃-+85℃ |
| Modelnummer | M5 |
|---|---|
| spelden | 3P |
| Geslacht | Mannetje |
| Type | kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |