| Toepassing | Macht |
|---|---|
| spelden | 12pin |
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Geschatte Stroom | 16*8A/3*10A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| Productnaam | m12 t-type assemblageschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Productnaam | m12 t-type |
|---|---|
| Kernmateriaal | PA |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Productnaam | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 4pins |
| Type | FUS-schakelaar |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Modelnummer | M5 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Type | vormende schakelaarkabel |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Productnaam | De waterdichte schakelaar van UCU |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| aantal contacten | 2poles |
| Schakelaartype | zonder SR |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | D-submannetje aan m12-wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leider Structure | 32x0.1 mm |