| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| spelden | 4p, 3P |
|---|---|
| Beëindiging | golfplaat, vormen-op kabel |
| Kabelafzet | 3,3 mm |
| Nominale spanning | 60V |
| Materiaal van contact | Cu/Zu (messing) |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-10 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 spelden |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | GX |
| Toepassing | Audio & Video |
| speld | speld 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 |
| Geschatte stroom (A) | 5/7/10/12/15/20 |
| spelden | 4p, 3P, 2P |
|---|---|
| Toepassing | Macht |
| Schakelaarreeks | M5 |
| Schakelaar Inser | TPU |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Verpakking Details | 1.Our verpakkend: elke PCs in één PE zak, dan gezet in een klein karton. 2. volgens klantenverzoek. |
|---|---|
| Levertijd | 14 |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 2P |
|---|---|
| Kabelmateriaal | PVC/PUR |
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Temperatuurwaaier | -25° ~ +80° |
| Draaduitsparing | 24AWG/26AWG |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |