| Isolatieweerstand | >1000MΩ |
|---|---|
| Reeks | Lemo Redel Push-pull connector |
| Verbindingstijden | 2000 |
| Certificeringen | UL, CSA, RoHS |
| Contactpersonen | 7P |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Type | M16 vrouwelijke schakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Geslacht | Mannetje |
| Productnaam | 2 Pin Plastic Connector |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 2pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |
| Shell Material | Koper/Zink |
|---|---|
| Kernmateriaal | PA |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 3Pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing 1 | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke en mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | soldeersel |
| Draadmaat | 0,34 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 22 24 26 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| spelden | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Beëindiging | Het plooien of Soldeersel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Het koppelen cyclus | 500 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M23 assemblageschakelaar |
| Toepassing | Automobiel, Macht |
| Spelden | 9PIN |
| Geschatte stroom | 16*8A/3*10A |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |