| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk, man |
|---|---|
| Type | m8 schakelaar |
| Contacten | 3 4 5 6 8 pinnen |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| spelden | 3 4 5 8 12pin |
|---|---|
| Beëindiging | Het plooien of Soldeersel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Het koppelen cyclus | 500 |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Materiaal van huisvesting | Zink vernikkeld gieten |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Koppel | EEN CODE VAN B D X |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Geslacht | Male-Female |
|---|---|
| Beveiliging | Niet-beschermd |
| Type | Middelgroot Voltage, DIN |
| Certificaat | IP67 |
| Over--vormmateriaal | Pvc of TPU |
| Productnaam | M12 Vormende Sensorschakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Productnaam | M8 3 de Waterdichte Schakelaar van PIN Board Rear Mounted Flange |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |