| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| IP niveau | IP68 |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Verrichtingscycli | > 800 |
| Schakelaarreeks | M23 schakelaars |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd Goud |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Productnaam | m12 splitser |
|---|---|
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Contacten | 3,4,5,8,12,17pins zijn beschikbaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Verrichtingscycli | > 800 |
| Schakelaarreeks | M23 schakelaars |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd Goud |
| Speld | 6 / Speld 7/9/12/17/19 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Richting | Hoekig rechtstreeks/ |
| Certificaat | CE ROHS ISO9001 |
| Geslacht | CE ROHS ISO9001 |
| spelden | 6pin 9pin 12pin 19pin 16pin |
|---|---|
| Waterdicht tarief | IP67/68 |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Nominale spanning | 150V |
| Contactmateriaal | Messing, geplateerd Goud |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |