| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Polen | 4pins |
| Type | beschermde schakelaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Modelnummer | Weipuschakelaar |
| Schakelaartype | Duwsluiten |
| Certificaat | CE/ROHS/REACH |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PVC/PUR |
| Opzettend Type | Staight, de Elleboog van de 90 Graad Rechte hoek |
| Draadlengte | pas aan |
| Leidermateriaal | BRASS/GOLD |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Temperatuurwaaier | -40~+105 |
| Certificering | CE ROHs |
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand |
| Contacten | 9Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Type | Metaal; Plastiek |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 reeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Temperatuurclassificatie | -20℃ aan 80℃ |