| Productnaam | Waterdichte M12-Sensor Cirkelschakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | SCHROEF |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Type | Adapter |
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Modelnummer | M5 |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Type | gevormde kabelschakelaar |
| Geschatte stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | Vormende schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Groottetype | Een codage |
| Modelnummer | M5 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Type | vormende schakelaarkabel |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| IP niveau | IP68 |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |
| Verrichtingscycli | > 800 |
| Schakelaarreeks | M23 schakelaars |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd Goud |