| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 2,3,4,5,6,8,12 spelden |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| spelden | 3pin |
|---|---|
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Jasjemateriaal | PVC/PUR |
| Certificaat | Ce/Rohs/BEREIK |
| Beschermd | Beschikbaar |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |
| Productnaam | De waterdichte schakelaar van UCU |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| aantal contacten | 2.3.4.5 .6.7.9pins |
| Schakelaartype | zonder SR |
| Speld | 6 / Speld 7/9/12/17/19 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Richting | Hoekig rechtstreeks/ |
| Certificaat | CE ROHS ISO9001 |
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
| Contactresiatance | ≤5mΩ |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Het beperken van temperatu | ‚- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Het verzegelen | NBR |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Materiaal | gegoten aluminium |