| Coding | A |
|---|---|
| Material Of Connector | CuZn,TPU |
| Termination Style | Screw-joint / Solder Type |
| Rated Voltage | 125/250V |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Rated Current | 5A/6A/7A |
|---|---|
| Product Category | M16 Circular Connector |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Standard | IEC 61076-2-101 |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Reeks | M16 |
|---|---|
| Normen voldaan | UL, CSA, EN |
| Hoogte | 2mm |
| Contactmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Montage-type | het paneel zet op |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contactspeld | 8 SPELD |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M16 zet het paneel op |
| Geschat IP | IP67 |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactspeld | speld 8 |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M16 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Operating Temperature | -20℃~80 ℃ |
|---|---|
| Connector Series | M16 |
| Coding | A |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Beëindigingsmethode | Golfplaat |
|---|---|
| Contactmateriaal | Messing |
| Werktemperatuur | -20°C aan +85°C |
| Isolatiemateriaal | PBT |
| Reeks | M16 |
| Contactdrager | PA66+GF |
|---|---|
| Beëindiging | Het solderen |
| IP Classificatie | IP67, IP68 |
| Geschatte Temperatuur | -25°C… +70°C |
| koppelmoer / schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| aantal contacten | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |