| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | D-submannetje aan m12-wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leider Structure | 32x0.1 mm |
| Polen | 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Codering | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Soldeer/Pcb/Met draad |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 4pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Pins No. | 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | ABDXS |
| Kabelawg | 26AWG -22AWG /Custom |
| Contact opnemen | AU (goudplating) |
| Verbindingsmateriaal | CuZn,TPU of PVC |
| Kern | 8P8C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP68; IP67 |
| Norm | Cat5e; Cat6a |
| Reeks | Het Comité zet op |
| Geslacht | Wijfje |