| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Geslacht | Vrouwelijk, mannelijk |
|---|---|
| Contactmateriaal | Goudplatering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 1.5A/2A/3A/4A |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Product Category | M16 Circular Connector |
|---|---|
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contactspeld | 4 speld |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M16 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Geschat IP | IP67 |
| Application | Audio & Video |
|---|---|
| Pins | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24 Pin |
| Termination Style | Screw-joint / Solder Type |
| Rated Voltage | 125/250V |
| Outlet | Suitable OD 4-8mm Cable |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 2P |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |