| Aantal Contacten | 8Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat impulsvoltage | 500V |
| Montage-type | het paneel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20°C aan +85°C |
| Beëindigingsmethode | Golfplaat |
| Geslacht | Mannetje |
| Normen voldaan | UL, CSA, EN |
| Rated Current | 1A-6A |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Mechanical Operation | >500 Mating Cycles |
| Gender | Female/Male |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 8 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 8 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Schakelaarontwerp | mannetje hoekige schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaargeslacht | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |