| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Sensor/Automotief |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Kleur | Zwart, metalen |
| Product Name | M12 kopverbinding |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Connectortype | Solderen |
| Nominale stroom | 1.5A-4A |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Aantal kernen | 3/4/5/6/8 pin |
| Geslacht | Vrouwelijk |
|---|---|
| Code | A/B/D codering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 3/4 pin: 4a, 5pin: 3a, 6pin: 2a, 8pin: 1.5a |
| Oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 7/8 assemblage |
| Toepassing | Audio & Video |
| Nominale spanning | 300V |
| IP Graad | ip67 |
| Geslacht | Vrouwelijk / mannelijk |
|---|---|
| Type connector | Paneelbevestiging |
| Aantal pinnen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Afsluiting van het solderen |
| Vergrendelingsmechanisme | Voor/achter bevestigd |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 3Pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |