| Modelnummer | M5 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Type | vormende schakelaarkabel |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| IP niveau | IP68 |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Pin | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Man vrouw |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |
| Naam van het product | 8 pin waterdichte gevormde stekker met kabel M12 aansluiting |
|---|---|
| Modelnummer | M12 waterdicht aansluiting met 8 pinnen |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Polen | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP niveau | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwelijk/mannelijk |
| Aantal kernen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Soldering/PCB -beëindiging |
| Vergrendelingsweg | Voor/achter bevestigd |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |