| spelden | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 6P, 17P |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Temperatuurwaaier | -40°C ~ + 125°C |
| aantal contacten | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Temperatuurwaaier | -40°C ~ + 125°C |
|---|---|
| Het verzegelen | O-ring |
| Aantal Contacten | 3 / 4/5/8/12/17 |
| IP Classificatie | IP67 |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 6P, 17P |
| Schakelaarontwerp | M12 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | PCB |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Nominale spanning | 60V |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Type | Metaal; Plastiek |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
|---|---|
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |
| Speld | speld 5 8 |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |