| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Speld | 8 speld |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Koppel | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Werkende Temperatuur | -40°C~85°C |
| Code | Een Code |
|---|---|
| Speld | speld 5 8 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contacten | 3pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |