| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 3Pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| D-SUB Speld | speld 9 15 |
|---|---|
| M12 speld | speld 2 3 4 5 8 12 17 |
| M12 codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Materiaal van D-SUBschakelaar | CuZn PA66 |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Douane | Aanvaardbaar |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
|---|---|
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Soort | Rechtstreeks; Hoek |
| Type | vrij eind; dubbele stoppen |
| kern | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Code | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Graad van bescherming | IP68; IP67 |
| Pin | Speld 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Codering | A B D-codering |
| Type | Gevormd |
| Nominale stroom | 1.5A;2A;3A;4A |
| Nominale spanning | 30V 60V |