| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| spelden | 3 4 5 6 8 12 17pn |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Temperatuurwaaier | -40°C ~ + 125°C |
| aantal contacten | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing 1 | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| IP graad | IP67 |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Grootte | M12 B-codage |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnumbe | m12 t-type |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Geslacht | Vrouwelijk mannelijk |
| Type | Afgeschermd/Onafgeschermd |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Positie | 3 / positie 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Type | Soldeersel/PCB/Draad |
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Nominale stroom | 4A |