| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
| kern | kern 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Connectortype | Solderen |
| Nominale stroom | 1.5A-4A |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Aantal kernen | 3/4/5/6/8 pin |
| Huidig | 4A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |