| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Geschatte stroom | 1A/2A/4A |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Geslacht | Wijfje of Mannetje |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8P8C |
| Omgevingstemperatuur | -20°C~+80°C |
| Schakelaarcontacten | Fosfoorbrons met geplateerd goud |
| Contacten | 3-17pins |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP 67, IP68 |
| Kabelgrootte | AWG24 of aangepast |
| Certificaat | ISO9001, ROHS, CE, IP68 |
| Productnaam | M12 y-actuator |
| Modelnummer | M12 y-type schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Speld | 4 5 6pin |
| Omgevingstemperatuur | -20℃ ~ +80℃ |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |
| Contacten | 2/3/4/5/6/8/12/17pins |
|---|---|
| Codetype | A/B/C/D |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12p/2A voor 8p/4A voor 3 4 5 17p |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12p/60V voor 5p/250V voor 3 4 17p |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Productnaam | Productnaam |
|---|---|
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Contacten | 3,4,5,8,12pins zijn beschikbaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |