| Codering | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Aanpasbaar | Kan worden toegepast bij omgevingstemperatuur -25-85°C |
|---|---|
| Installatiestijl rechte inzet | Installatiestijl rechte inzet |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| M12-kabel voor het vormen van verbindingen | Modelnummer |
| Merken | Rigoalconnector ((RG) |
| Productnaam | m12 splitser |
|---|---|
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Contacten | 3,4,5,8,12,17pins zijn beschikbaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 2,3,4,5,6,8,12 spelden |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Aantalspeld | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Gecodeerd | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y gecodeerd |
| Type | Gevormd/zet het Comité/Assemblage/GLB op |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR of douane |
| Contactmanier | Schroef/Solder/PCB/With-vlecht |
| Pool | pool 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Sensor/Automotief |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Kleur | Zwart, metalen |
| Product Name | M12 kopverbinding |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |