| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 4pin mannelijke machtsschakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 6P, 17P |
|---|---|
| Codage | A |
| IP Classificatie | IP67 |
| TEMPERATUURwaaier | -40°C ~ + 125°C |
| Kabellengte | Basis op klantenverzoek |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Shell Material | Koper/Zink |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Shell Material | Koper/Zink |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Speldaantal | 2 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Contactmateriaal | (verguld) koper |
| TEMPERATUURwaaier | -25~+85 |
| Geslacht | Wijfje |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 paneelschakelaar |
| Gecodeerd | OMDAT C D X GECODEERD T S L M T Y |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Vorm | 90 graad/180 graad |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 de Schakelaars van de Reekssensor |
| Sollicitatie | industrieel en automative |
| Productnaam | de Cirkelschakelaar van 2/3/4/5/8/12/17Pin M12 |
| oriëntatie | Rechtdoor |