| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Speld | speld 5 8 |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Pool | 3 4 5 8 12 17 polen |
| Type | het paneel zet/Assemblage/gevormde kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Wire Specification | 24-14AWG |
|---|---|
| Certifications | CE, RoHS |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Poles | 8pins |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk, man |
|---|---|
| Type | m8 schakelaar |
| Contacten | 3 4 5 6 8 pinnen |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| spelden | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Code | A / B Code |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Geschatte Stroom | 4A voor 4/5pin, 2A voor 8pin, 1.5A voor 12pin |
| Norm | RG121100 |
| Number Of Contacts | 2-5 |
|---|---|
| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
| Current | 2A-5A |
| Matreial | Plastic |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Productnaam | M12 of de Schakelaar van de Solenoïdewaarde C |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |