| Single package size | 10X10X2 cm |
|---|---|
| Single gross weight | 2.900 kg |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Merknaam | rg-connector |
| Model NumberModel Number | M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin connector |
| Geslacht | Mannelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 4p, 3p |
| Contacten | 3 speld |
| Koppelingsnoot | Koppelnoot/schroef |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Wire Specification | 24-14AWG |
|---|---|
| Product Category | LED Waterproof Connector |
| Connector Gender | Male/Female |
| Cable Od | Max.5.5mm/7.5mm/10.0mm |
| Certifications | CE, RoHS |
| Type | Adapter, gevormde/paneelmontage/assemblage/gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | M12 naar RJ45 waterdichte connector |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C~105°C |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12p/2A voor 8p/4A voor 3 4 5 17p |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12p/60V voor 5p/250V voor 3 4 17p |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal |
| Geslacht | Male&Female |
| Application | Network / Audio & Video / Automotive |
| Type | ADAPTER |
| spelden | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Code | A / B Code |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Geschatte Stroom | 4A voor 4/5pin, 2A voor 8pin, 1.5A voor 12pin |
| Norm | RG121100 |