| kern | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Code | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Graad van bescherming | IP68; IP67 |
| Graad van bescherming | IP65 |
|---|---|
| Speld | 2pin; 3pin |
| Code | Omdat c-code |
| Type | Basis; stop; gevormde kabel |
| Geschatte stroom | 10A |
| Poles | 8pins |
|---|---|
| Number Of Contacts | 2-5 |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Certifications | CE, RoHS |
| Aantalspeld | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Gecodeerd | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y gecodeerd |
| Type | Gevormd/zet het Comité/Assemblage/GLB op |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR of douane |
| Contactmanier | Schroef/Solder/PCB/With-vlecht |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 7/8 assemblage |
| Toepassing | Audio & Video |
| Nominale spanning | 300V |
| IP Graad | ip67 |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leiderstructuur | 32x0.1 mm |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Netwerk / Audio & Video / Ethernet |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Product Name | Waterdichte M12 naar RJ45 Kabelconnector |
| Kleur | Blauw, Groen, Zwart of OEM-kleur |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Industriële camera, Ethernet-werk |
| Geslacht | Male&Female |
| Kleur | groene zwarte, |
| Product Name | M12 naar RJ45 connector kabel |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm |
| Kabelmateriaal | Pvc of PUR |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Type | Adapter, M12 |
|---|---|
| Toepassing | Automotive, sensor of automatisering |
| Geslacht | Mannelijk |
| Product Name | M12 8-pins gietkabel |
| Koppelnoot/schroef | Messing met vernikkeld |