| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Type | Voorslot; Achterslot |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Koppel | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Werkende Temperatuur | -40°C~85°C |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-10 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 spelden |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Type | Soldeersel/PCB/Draad |
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Code | Een Code |
|---|---|
| Speld | speld 5 8 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Waterdichte kwaliteit | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Verbindingswijze | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Geslacht | Man vrouw |
| Type | DIN, DIN43650 |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Product Name | Transparante magneetventiel DIN 43650 connector |
| Formulier | 3P 4P 2+2PE 3+PE |