| Huidig | 4A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Type | Paneel connector |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk |
| Materiaal van Huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Geslacht | Male-Female |
|---|---|
| Beveiliging | Niet-beschermd |
| Type | Middelgroot Voltage, DIN |
| Beschermd | Beschikbaar |
| Certificaat | IP67 |
| Speld | Speld 3 4 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Geschatte stroom | 1A/2A/4A |
| Geslacht | Wijfje of Mannetje |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Speld | 8 speld |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Koppel | EEN CODE VAN B D X |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |