| Poles | 8pins |
|---|---|
| Number Of Contacts | 2-5 |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Certifications | CE, RoHS |
| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
|---|---|
| Poles | 8pins |
| Plating | Tin Plating |
| Package | Carton |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Graad van bescherming | IP65 |
|---|---|
| Speld | 2pin; 3pin |
| Code | Omdat c-code |
| Type | Basis; stop; gevormde kabel |
| Geschatte stroom | 10A |
| Aantalspeld | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Gecodeerd | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y gecodeerd |
| Type | Gevormd/zet het Comité/Assemblage/GLB op |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR of douane |
| Contactmanier | Schroef/Solder/PCB/With-vlecht |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Netwerk / Audio & Video / Ethernet |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Product Name | Waterdichte M12 naar RJ45 Kabelconnector |
| Kleur | Blauw, Groen, Zwart of OEM-kleur |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Industriële camera, Ethernet-werk |
| Geslacht | Male&Female |
| Kleur | groene zwarte, |
| Product Name | M12 naar RJ45 connector kabel |
| Type | Adapter, M12 |
|---|---|
| Toepassing | Automotive, sensor of automatisering |
| Geslacht | Mannelijk |
| Product Name | M12 8-pins gietkabel |
| Koppelnoot/schroef | Messing met vernikkeld |