| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwelijk/mannelijk |
| Aantal kernen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Soldering/PCB -beëindiging |
| Vergrendelingsweg | Voor/achter bevestigd |
| Rated Current | 20A |
|---|---|
| Gender | Female Male |
| Rated Voltage | 250V AC |
| Product Name | Rigoal Wholesale Customized IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 Pin Solar Industrial LEDWaterproof Connector |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
| Geslacht | Vrouwelijk / mannelijk |
|---|---|
| Type connector | Paneelbevestiging |
| Aantal pinnen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Afsluiting van het solderen |
| Vergrendelingsmechanisme | Voor/achter bevestigd |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Posities | 3 4 5 6 8 12 17 posities |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Single package size | 10X10X2 cm |
|---|---|
| Single gross weight | 2.900 kg |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Merknaam | rg-connector |
| Model NumberModel Number | M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin connector |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12p/2A voor 8p/4A voor 3 4 5 17p |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12p/60V voor 5p/250V voor 3 4 17p |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| spelden | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Code | A / B Code |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Geschatte Stroom | 4A voor 4/5pin, 2A voor 8pin, 1.5A voor 12pin |
| Norm | RG121100 |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm |
| Kabelmateriaal | Pvc of PUR |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |